1000 Ayar Gümüş Kazaz Tesbih

  • Ürün Kodu: ss7032
  • 249,00 TL


0 yorum / Yorum Yap


Tesbihin Teknik Özellikleri

Tane Ebatı : 6*7.mm

Püskül Harıç Uzunluğu : 13.cm

Toplam Uzunluk : 20.cm

Tesbihin Toplam Ağırlığı : 36.gram

Tesbihde Kullanılan Aksesuarlar : 1000.ayar gümüş

Kazaziye sanatı tarihi eski bir sanat olarak bilinen ve örgü tekniği ile hazırlanan hiç bir fabrikasyon malzeme yardımı olmadan tamamen insan gücüyle yapılan bir örgü sanatıdır.Kazaziye tesbihleri bir insan saçının teli inceliğinde tamamı 1000 ayar saf gümüş teller örülerek hazırlanan insan emeği fazla olan ürünlerdir.Kazaz tamamen emek ve işçiliğe dayalı bir sanat olduğu için burada bu işi yapan profesyonel kişileri tercih yapmak çok daha sağlıklı bir karar olacaktır.Sefa Silver firması olarak gümüş sektöründe yılların vermiş olduğu engin tecrübeyle bünyemizde çalışan usta örücülerimizle bu hizmeti vermekteyiz.Tüm örgülerimiz birinçi sınıf işçilikle hazırlanmaktadır.

Kazaziye sadece tesbih olarak değil aynı zamanda bay bayan gümüş takı olarakda yapılmaktadır.Kazaziye bileklik , kazaziye küpe , kazaziye yüzük , kazaziye kolye çeşitlerinide sayfamızda satışlara sunulmuştur.

Sefa Silver olarak kazaziye sanatına önem verdiğimiz kadar bu sanatın yaşaması ve unutulmaması için gereken tüm fedakarlığı yapmaktayız.

Hayırlı alişverişler dileriz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.