Kazaz Püsküllü Sarı Ateş Kehribar Tesbih

  • Ürün Kodu: ss7011
  • 189,00 TL


0 yorum / Yorum Yap


Tesbihin Teknik Özellikleri

Tane Ebatı : 7*12.mm

Püskül Harıç Uzunluğu : 25.cm

Toplam Uzunluk : 37.cm

Tesbihde Kullanılan Aksesuarlar : 1000.ayar gümüş 

Tesbih sarı renk formunda olup kazaz püskülle kombine yapılmış çok şık bir tesbih ortaya çıkarılmıştır.

Sizde bu güzel tasarımı satın almak isterseniz sadece 189.tl ödeyerek Sefa Silver firmamızın garanti kapsamında satın alabilirsiniz.

Kehribar tesbih tesbih çeşitleri arasında erkekler tarafından en çok ilgi gören ve çekimi son derece keyfli olan tesbih türüdür.

Renk seçenekleriylede göze hoş gelen tonlarıylada tesbih sevenleri cezbeden kehribar modelleri son derece talep gören ürünlerdir.

Sefa Silver Firması olarak kehribar türlerinin bir çok çeşitini sitemizde bulabilirsiniz.

Kehribar türlerinin en çok talep edilen çeşitleri damla kehribar,ateş kehribar modelleridir.Burada şu bilgiyi sizinle özellikle paylaşmak isteriz.Damla kehribar doğadan çıkan naturel katkısız çam reçinesinin fosilleşmiş kütle halidir.Bu kütleler genellikle baltık ülkelerinden çıkarılarak elde edilmektedir.Bu kütleler işlenerek tesbih ve takı olarak tasarlanmaktadır.Bunun yanısıra ateş kehribar olarak tanımlanan malzemeler günümüzde çeşitli üst düzey kaliteli formilasyonlarla hazırlanarak oluşturulan malzemelerden yapılmaktadır. Bu malzemelerde bir çok takı ve tesbih sanatında kullanılmaktadır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.